Novinky

červen 2024

Zahájení prodeje na eshopu. V tuto chvíli zde najdete hlavně modely, které byly v uplynulých letech v prodeji na eshopu www.dopravnispony.cz, a po vyprodání skladových zásob byly staženy z nabídky. Nabídku doplňuje také šestnáct úplně nových modelů, které dosud nebyly nikde v prodeji. Jde o tyto autobusy:

Následující modely jste dosud mohli zakoupit pouze v Muzeu dopravy ve Strašicích:

A jaký je výhled do budoucna? Eshop www.dopravnispony.cz již nebude dostávat nové zásoby a tak, jak se budou jednotlivé modely postupně doprodávat, budou zároveň doplňovány na tento eshop. Těšit se také můžete na desítky zcela nových modelů, které jsou v tuto chvíli téměř hotové, chybí jen doladit správné barevné odstíny tak, aby měly autobusy po vytištění tu správnou barvu. Informace o novinkách budou zveřejňovány jednak na této stránce, jednak na Facebooku.

Pozornějším z vás určitě neuniklo, že modely na tomto webu jsou nabízeny za vyšší cenu, než za jakou jste je mohli zakoupit na původním eshopu. Berte to jako motivaci k urychlenému vykoupení zbylých skladových zásob na původním eshopu ještě za původní cenu, jeho provozovatel to určitě ocení 🙂 Pro pořádek dodejme, že původní cena modelů 10/20 Kč pochází z roku 2006 a že například hodinová mzda u mého tehdejšího zaměstnavatele vzrostla od té doby do dneška na více než trojnásobek.